Domówka idealna na Sylwestra!

Wielu moich klientów po zakupie nieruchomości i zakończonych pracach remontowych często decyduje się spędzić sylwestra w domu. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ radość z posiadania własnej przestrzeni jest tak wielka, że chciałoby się tą radością obdarować wszystkich.

Decyzja o spędzeniu sylwestra w domu zazwyczaj nikogo nie zaskakuje. Każdy z nas, w każdym roku, ma inne potrzeby, cele i marzenia. Jedni marzą o przywitaniu roku w innym kraju lub mieście, część osób wybiera się do klubu lub na domówkę, a jeszcze inna grupa decyduje się na własną kanapę w nowo zakupionej nieruchomości.

Dzisiaj przygotowałam dla Ciebie kilka sposobów na spędzenie sylwestra we własnej nieruchomości. Uwaga! Pomysły są uniwersalne, dlatego możesz je wykorzystać zarówno podczas wieczoru z drugą połówką lub organizując swoją pierwszą domówkę.

Maraton filmowy

Kto powiedział, że sylwestra nie można spędzić na całonocnym oglądaniu filmów? Wystarczy, że odpalisz netflixa! Obejrzycie razem kilka standardowych filmowych klasyków. Niezależnie od tego czy chcesz zobaczyć zabawną komedię czy poruszający dramat – wieczór z filmami absolutnie nie oznacza tego, że będziesz się nudzić. Pamiętaj, aby zadbać o przekąski, napoje. Takie drobiazgi na pewno umilą tą sylwestrową noc.

Dress party/piżama party

Zapomnij o błyszczącej sukience, szpilkach czy garniturze – wstępując w Nowy Rok, załóż swoją najwygodniejszą i ukochaną piżamę lub dresy i wybierz najlepszą z opcji dla siebie. Zaproś swoich przyjaciół lub leniwie zalegnij na kanapie. Pamiętaj, że do niczego nie musisz się zmuszać. To Ty decydujesz o tym, jak wygląda Twoja tegoroczna impreza. Może okazać się, że to właśnie leniwy czas na kanapie jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Wieczór gier

Jeśli jesteś zapalonym graczem, przygotuj planszowe i karciane gry, a nawet te na wideo. Czeka Cię wówczas impreza sylwestrowa pełna śmiechu i zdrowej rywalizacji. To świetna opcja dla pary, grupy przyjaciół i rodziny gdzie każdy z jej członków może zagrać w swoje ulubione formy rozrywki niezależnie od wieku. Jeśli natomiast ostatni wieczór w roku świętujesz wirtualnie, istnieje też wiele zabawnych gier, w które możesz zagrać online również z bliskimi Ci osobami. Klasyczne pewniaki, których natomiast powinieneś spróbować to np. Monopoly, Twister, Eurobiznes i Literaki.

Karaoke

To już ostatnia propozycja, która świetnie sprawdzi się również dla singli. Nie ma nic lepszego niż wieczór karaoke, któremu towarzyszy radość. To szczególnie wspaniały sposób na przełamanie pierwszych lodów z nowo poznanymi znajomymi. Aby zorganizować tę wyjątkową imprezę, będziesz potrzebować głośników, mikrofonów i komputera lub telewizora. Co więcej, warto już wcześniej stworzyć sylwestrową playlistę karaoke. Podczas jej przygotowywania skup się raczej na znanych wszystkim piosenkach, np. wybierając hity z młodzieńczych lat czy znane utwory filmowe.

Pamiętaj, że to Ty decydujesz o tym z kim i w jaki sposób chcesz przywitać Nowy Rok. Nie ma w tym nic złego 🙂 Może okazać się, że moje propozycje nie trafiają do Ciebie, ponieważ chcesz zakopać się pod kołdrą, w samotności i tak celebrować zarówno sylwestra jak i własną nieruchomość. I to też jest okej. Chciałabym, abyś na koniec zapamiętał jedno: To Twoja nieruchomość i Twoje decyzje.

Dbaj o siebie w Nowym Roku i spełniaj marzenia! 🙂

Przeczytaj także

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *