Joanna Bogacz

Q&A

Co dowiesz się w Q&A?

Dzisiaj po raz drugi chce pochylić się nad tematem Rynku Nieruchomości w 2022 roku. W tym wpisie chce pokazać pozytywny aspekt, czyli grupy osób, które zyskają na nieruchomościach.

W tym wpisie poruszam kwestię wzrostu cen nieruchomości w 2022 roku. Jeśli jesteś ciekaw, jakie zmiany zajdą na rynku nieruchomości, koniecznie obejrzyj to nagranie.

Nadszedł ten dzień kiedy decydujesz się na sprzedaż nieruchomości. Jednak… jest drugi współwłaściciel. Dlaczego nie możesz samodzielnie podjąć decyzji? Zapoznaj się z moim nagraniem.

Czas na kolejne nagranie. Tym razem odpowiadam na jedno z najważniejszych pytań: dlaczego warto zaciągnąć kredyt hipoteczny niż odkładać pieniądze do skarpetki? Koniecznie sprawdź!

Zakup nieruchomości na etapie realizacji czyli tzw. dziura w ziemi: kupować czy nie kupować? Czy naprawdę jest się czego bać? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w nagraniu.

Kupując nieruchomość trzeba wiedzieć jakie koszty się z tym wiążą. Które są jednorazowe, cykliczne o raz ile ich jest. Zapraszam do zapoznania się z nagraniem.

W dzisiejszym wideoblogu pochylam się nad tematem kawalerki. Układy, koszty z nią związane oraz obawy. Obejrzyj nagranie i dowiedz się więcej.

W trzecim odcinku mojego wideoblogu poruszam temat kiedy jest odpowiedni czas aby zdecydować się na zakup nieruchomości.

W kolejnym wideoblogu poruszam temat jaką nieruchomość wybrać. Zapraszam do obejrzenia.

W pierwszym wideoblogu poruszam temat, o który prosiliście najczęściej. Czy należy się obawiać zakupu nieruchomości? Zapraszam do obejrzenia.