Joanna Bogacz

Rozpoczynam przygodę z blogiem

Swoją przygodę z blogowaniem chcę rozpocząć od krótkiego wprowadzenia. Zależy mi na tym, abyś z tego artykułu dowiedział się, jakich treści możesz spodziewać się na blogu.

Rynek nieruchomości jest tematem obszernym, o którym mogę i lubię mówić godzinami. Mimo zeszłorocznych zawirowań temat sprzedaży i zakupu nieruchomości nadal pozostaje numerem jeden. Długo zastanawiałam się o czym powinnam pisać, aby było ciekawie i innowacyjnie… Nieruchomości są tematem szczególnym i często skomplikowanym – zwłaszcza dla osób mało doświadczonych. W związku z tym zdecydowałam, że znajdziesz tutaj odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania w tym zakresie.

Na co dzień stawiam na profesjonalizm i rzetelność, dlatego chcę, aby treści, które stworzę również takie były. Co ważne – temu blogowi będą przewodniczyć dwa hasła: sprzedaż i zakup nieruchomości. Będę pisać o swoich doświadczeniach zawodowych,
o przepisach, umowach, zakupie i sprzedaży nieruchomości, cenach nieruchomości, o tym, co powinieneś przygotować na spotkanie z doradcą i… tutaj postawię kropkę. Podzielę się także dobrymi radami i zdradzę Ci czego powinieneś unikać. Jednym słowem – stworzę dla Ciebie bazę wiedzy o nieruchomościach! Obiecuję, będzie merytorycznie.

Jednak zacznijmy od początku.

Ja, jako Kobieta…

Mam na imię Joanna. Jestem mamą, żoną, córką, wnuczką. Z powodzeniem łączę rolę mamy z rolą businesswoman. W poniedziałki, środy i piątki jestem dostępna w biurze, przy ul. Na Wrzosach 29. We wtorki i czwartki pracuję zdalnie.

Ja, jako doradca ds. nieruchomości…

Od ponad 7 lat związana jestem z rynkiem nieruchomości. Moje doświadczenie, to składowa wielu lat samodoskonalenia, pozyskiwania wiedzy i samodyscypliny. W pracy kieruję się najwyższymi standardami, a swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystuję w obsłudze klienta. Znam perspektywę sprzedaży i zakupu nieruchomości zarówno, jako doradca, jak i kredytobiorca. Dzięki temu sprawnie i z ogromnym zrozumieniem przeprowadzę Cię przez proces zakupu i sprzedaży nieruchomości.

Ja, jako szef…

Od kilku lat współpracuję z Karoliną, która jest moją asystentką i prawą ręką. Karolina jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 16:00.

Ponadto nawiązuje jednorazowe współprace z lokalnymi przedsiębiorcami. Uważam, że w biznesie ważne jest partnerstwo i wzajemne wsparcie. Wierzę, że dobro do nas wraca, dlatego z ogromną radością polecam tych, którzy na to zasługują. Od innych wymagam wiele, od siebie jeszcze więcej, ale wiem, że tylko ciężka praca, konsekwencja w działaniu i odwaga doprowadziła mnie do miejsca, w którym jestem.

Ja, jako wizjoner…

Uwielbiam być strategiem. Planuję, roztaczam wizję, analizuję, a następnie konsekwentnie dążę do wyznaczonego celu. Pracując nad strategią rozwoju firmy zrozumiałam, że największą wartością, jaką mogę dać innym, jest dzielenie się wiedzą. I tak powstał pomysł na bloga, którego właśnie czytasz.

Ja, jako osoba…

Prowadzę firmę i zatrudniam ludzi. Jestem motywatorem, krytykiem i przede wszystkim szefem dla siebie samej. Poza planami miesięcznymi, planuję także każdy dzień roboczy. Z nieskrywaną radością odhaczam kolejne zrealizowane zadania, stawiam sobie poprzeczkę wyżej i sięgam po więcej. Nie stoję w miejscu, rozwijam się, uczestniczę w biznesowych szkoleniach, czytam branżowe książki. Jednym słowem – organizuję i zarządzam swoim czasem, aby ciągle się uczyć i rozwijać.  Doba ma 24 godziny i tylko ode mnie, jako kobiety i szefa zależy, jak wykorzystamy ten dzień.

Pozwoliłam sobie na to krótkie wprowadzenie i przedstawienie swojej osoby, ponieważ wiem, że nie każdy czytelnik tego bloga ma możliwość obserwowania moich działań z poziomu social mediów. Oczywiście zapraszam Cię na swojego facebooka i instagrama, gdzie regularnie zamieszczam treści, oferty i dzielę się kulisami swojej pracy.

Zapraszam Cię do śledzenia, komentowania i dzielenia się swoimi przeżyciami. Stwórzmy tutaj wartościową przestrzeń dotyczącą rynku nieruchomości.

Przeczytaj także

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *