Sprzedaż Nieruchomości

Zakres obowiązków

Regulamin

100 gwarancja

100% Gwarancji 

Wszystkie trzy świadczone przeze mnie usługi obejmuje gwarancja świadczonych usług:
zakup nieruchomości,
sprzedaż nieruchomości,
obsługa projektu deweloperskiego. 

Rozpoczęcie Naszej wzajemnej współpracy nie generuje żadnych kosztów. Realizacja niezbędnych materiałów do zaprezentowanie nieruchomości oraz koszty reklamy są w zakresie zawartej umowy współpracy. 

Liczy się najpierw efekt pracy. 

Po zawarciu zawarciu umowy sprzedaży oraz dokonaniu formalności z tego tytułu, dochodzić do rozliczenia.

CHCESZ SPRZEDAĆ NIERUCHOMOŚĆ?

Pomogę Ci szybko i bezpiecznie przejść przez proces sprzedaży nieruchomości. Na podstawie aktualnej analizy rynku ustalę cenę nieruchomości, tak aby jednocześnie odpowiadała Twoim oczekiwaniom i stanowiła realną konkurencję dla innych ofert. Dzięki szerokiej reklamie będzie ona dostępna dla każdej osoby szukającej mieszkania lub domu. Jako pośrednik sprzedaży nieruchomości czynnie uczestniczę w procesie sprzedaży na każdym jego etapie. Na podstawie podpisanej umowy o współpracy kompletujemy wszystkie możliwe dokumenty niezbędne do sfinalizowania transakcji.
Powierzając mi nieruchomość na sprzedaż kluczowym elementem sukcesu jest stworzenie przez moje biuro skutecznej strategii sprzedaży nieruchomości.
Ważnym jest dla mnie dokładne zbadanie motywacji działań klienta i jego oczekiwań. Biorąc pod uwagę sprzedaż domu lub mieszkania kluczowe jest zbadanie lokalnego rynku, możliwości osiągnięcia danego pułapu ceny, przewidywanie trendu i popytu oraz podaży podobnych nieruchomości na sprzedaż. Wszystkie te elementy muszą być skonfrontowane z oczekiwaniami klienta odnośnie spodziewanej ceny i czasu przeprowadzenia transakcji. Na podstawie tych danych przygotowuję spersonalizowaną strategię sprzedaży, aby sprostać oczekiwaniom klienta i aby sprzedaż nieruchomości okazała się najbardziej korzystna dla klienta.

Sprzedaż Nieruchomości
Sprzedaż Nieruchomości

O CO DBAM?

Twoja nieruchomość zostanie przedstawiona z zachowaniem najwyższych standardów. Zadbam o wizerunek nieruchomości, poprzez przygotowanie profesjonalnych zdjęć, filmu i ogłoszeń. Zapewnię skuteczną i indywidualną strategię marketingową, która bez wątpienia przyspieszy proces sprzedaży. Przygotuję rzetelne informacje oraz wyjaśnienie stanu prawnego nieruchomości.
Decydując się na współpracę ze mną masz gwarancję kompleksowej obsługi tj. odbiór telefonów, obsługa korespondencji mailowej, a także umawianie spotkań i przeprowadzanie prezentacji nieruchomości.
Sfinalizuję transakcję u notariusza, a nieruchomość przekażę na podstawie protokołu zdawczo – odbiorczego.
Podczas naszej współpracy sumiennie przedstawię Twoją nieruchomość każdej zainteresowanej osobie. 
Wyróżnikiem mojej marki niewątpliwie jest fakt, że pracuję na umowie na wyłączność. Umowa na wyłączność zobowiązuje pośrednika, czyli mnie, do podjęcia wszelkich możliwych działań prowadzących do sprzedaży, a jednocześnie daje gwarancję, że gdy rzetelnie wykonam swoją pracę, to otrzymam zasłużone wynagrodzenie.

Skuteczna sprzedaż nieruchomości powinna opierać się na skrupulatnie przygotowanej strategii.

Ustalenie ceny nieruchomości

Zadbanie o wizerunek nieruchomości

Przeprowadzanie prezentacji

Kompleksowa obsługa transakcji

Pomogę Ci szybko i bezpiecznie przejść przez proces sprzedaży nieruchomości. Na podstawie aktualnej analizy rynku ustalę cenę nieruchomości, tak aby jednocześnie odpowiadała Twoim oczekiwaniom i stanowiła realną konkurencję dla innych ofert.

Dzięki szerokiej reklamie będzie ona dostępna dla każdej osoby szukającej mieszkania lub domu.

Twoja nieruchomość zostanie przedstawiona z zachowaniem najwyższych standardów. Zadbam o
wizerunek nieruchomości, poprzez przygotowanie profesjonalnych zdjęć, filmu i ogłoszeń. Zapewnię skuteczną i indywidualną strategię marketingową, która bez wątpienia przyspieszy proces sprzedaży. Przygotuję rzetelne informacje oraz wyjaśnienie stanu prawnego nieruchomości.

Decydując się na współpracę ze mną zyskujesz gwarancję kompleksowej obsługi tj. odbiór telefonów, obsługa korespondencji mailowej, a także umawianie spotkań i przeprowadzanie
prezentacji nieruchomości.

Wyróżnikiem mojej marki niewątpliwie jest fakt, że pracujemy na umowie na wyłączność. Umowa na wyłączność zobowiązuje
pośrednika do podjęcia wszelkich możliwych działań prowadzących do sprzedaży, a jednocześnie daje gwarancję, że gdy rzetelnie wykonamy swoją pracę, to otrzymam zasłużone wynagrodzenie.

Sprzedaż Twojej nieruchomości wymaga indywidualnego podejścia

Przygotowałam listę korzyści, dla których warto przynajmniej rozważyć taką formę współpracy.

1

Zaangażowanie – tak jak wspomniałam wyżej, umową na wyłączność gwarantuje Ci 100% zaangażowanie doradcy w poszukiwanie kupca lub najemcy.

2

Profesjonalizm w każdym calu – jako wieloletni praktyk posiadam skuteczne narzędzia do pozyskiwania Klientów.

3

Ułatwiony kontakt – dzięki umowie na wyłączność pozostajesz w kontakcie tylko i wyłącznie z jednym doradcą.

4

Proces sprzedaży nieruchomości wiąże się z koniecznością załatwienia wielu formalności prawnych i administracyjnych, skompletowania szeregu dokumentów. Przy umowie na wyłączność doradca ds. nieruchomości przeprowadzi całą procedurę od przygotowania nieruchomości po znalezienie zdecydowanego klienta i przygotowanie dokumentów do transakcji.

5

Nieruchomość zostanie sprzedana w cenie rynkowej.

Twoja nieruchomość na Targach Mieszkaniowych

PR Twojej nieruchomości

Decydując się na współpracę ze mną masz pewność, że zadbam także o PR Twojej nieruchomości. Od 2022 roku moi Klienci mają szansę na zaprezentowanie swojej nieruchomości podczas Targów Mieszkaniowych. 

Podczas naszej współpracy, poza przygotowaniem nagrania, zdjęć i opisu nieruchomości, skutecznego pozycjonowania ogłoszeń, publikowania treści na portalach mieszkaniowych otrzymasz także szansę na prezentację podczas Targów Mieszkaniowych…

A dokładniej: tym również zajmę się za Ciebie. Pod podpisaniu umowy rozpocznę działania dotyczące sprzedaży Twojej nieruchomości, w tym także przygotuję odpowiednie materiały graficzne, które umieszczę na stoisku Targów Mieszkaniowych.

Koszty:

Zapewne zastanawiasz się ile taka forma marketingu będzie kosztować?

A co jeśli powiem Ci, że nie jest konieczna żadna inwestycja? 

Wszelkie koszty marketingowe, w tym: 

  • przygotowanie oferty PDF
  • zdjęcia
  • przygotowanie nagrania
  • publikacja ogłoszeń na portalach mieszkaniowych oraz w social mediach
  • pozycjonowanie ogłoszenia
  • BONUS: jednorazowe przedstawienie oferty podczas Targów Mieszkaniowych

pozostają po mojej stronie. Nie angażuję Twojego czasu ani środków pieniężnych, dopóki nieruchomość nie zostanie sprzedana. Dla mnie liczy się efekt finalny. 

100% gwarancji

Nadal masz wątpliwości czy warto?

Pracując ze mną zyskasz 100% gwarancji. Wszystkie świadczone przeze mnie usługi, czyli:

  • sprzedaż nieruchomości
  • zakup nieruchomości
  • obsługa projektu deweloperskiego

gwarantują, że nie rozpoczęcie naszej współpracy nie generuje żadnych kosztów.  Realizacja niezbędnych materiałów do prezentowania nieruchomości oraz koszty PR są w zakresie zawartej umowy współpracy. 

Liczy się efekt.

Po zawarciu umowy sprzedaży oraz dokonaniu formalności z tego tytułu, dochodzi do rozliczenia.

Jeśli masz pytania lub coś jest niejasne – napisz do mnie!

Skontaktuj się

Formularz

Manufaktura Nieruchomości sp. z o.o.

ul. Na Wrzosach 29
30-819 Kraków
REGON: 520478740
KRS: 0000933186

Obsługujemy klientów z miast: Kraków | Wieliczka | Niepołomice | Zielonki | Michałowice | Zakopane | Chrzanów.